Pro ženy

OnlyFans nabízí explicitní obsah pro fanoušky, podlehli mu celebrity

Fanoušci si za exkluzivní fotky musí zaplatit.

Když se o ní letos zmínila Beyoncé ve skladbě Savage Remix a na platformu se přidala rapperka Cardi B a herečka Bella Thorne, zažila stránka OnlyFans obrovský boom.

Ze specializovaného webu se stal v průběhu roku miliardový byznys, na který se přidává 500 tisíc lidí denně. Přestože jde o sociální síť, má daleko od takových, jako jsou Facebook či Twitter.

Stránka původně vznikla v roce 2016 jako web pro fanoušky, kteří mohou platit za exkluzivní obsah, obvykle od pornohereček či dospělých modelek.

Ženám i mužům pracujícím v sexbiznise, ale nejen v nich, umožnil za měsíční poplatek nabízet předplatitelům přístup k fotografiím a videím, případně s nimi přímo komunikovat.

To stále platí, ovšem s tím rozdílem, že OnlyFans už láká kromě nich i celebrity, sportovkyně, fitness influencerov či tisíce „běžných“ lidí, kteří chtějí na platformě vydělat.

Předplatitelům tedy nabízejí různý více či méně pikantní obsah. Nemusí jít jen o obnažené záběry, ale o cokoliv, co považuje vlastník či vlastník účtu za prémiové a hodné připlacení.

Obsah, který na Instagram neprojde
K rozmachu OnlyFans bez pochyb přispěla i pandemie. Ta lidem znemožnila vydělávat přímo a osobně, a tak své služby či obsah nabídli právě na internetu.

Podobný je i případ jedné z žen, kterou deník SME oslovil. Slovenská umělkyně Lucia Molčányiová (27) žije v České republice a vystupuje pod přezdívkou Ginger. Na OnlyFans funguje od zavedení tamního druhého lockdownu.