Rady a Tipy

Minimalizujte stávající obsah botníku a pořiďte si nové dámské, pánské a dětské boty

Přetéká vám botník u vchodových dveří? Máte v krabicích pod postelí další boty (dámské boty, pánské boty, dětské boty)? Nebojte se – svou sbírku obuvi můžete v klidu pro následující podzim (dámské holínky, pánské holínky, dětské holínky) a zimu (dámské sněhule, pánské zimní boty, dětské sněhule) minimalizovat.

Udělejte si ve svých botách pořádek

Také vám, co by minimalistům vadí, že máte příliš mnoho věcí, které se vám nevejdou do úložného prostoru, který vlastníte? Nechcete mít věci všude kolem sebe, ale chcete mít pořádek a toužíte po tom, aby vše mělo své místo včetně dámských bot, pánských bot a dětských bot? Naše rada zní: zredukujte svůj botník a ponechte si jen boty, které skutečně nosíte. Nemůžete se rozhodnout, jaké dámské boty, pánské boty, dětské boty vyhodit a které si ponechat? Zbavte se všech a pořiďte si nové! Na coolboty.cz na vás čekají super (chcete-li cool) boty do deště – dámské holínky, pánské holínky, dětské holínky i cool boty do zimy – dámské sněhule, pánské zimní boty, dětské sněhule. Stačí jen navštívit příslušný web, prohlédnout si jednotlivé kategorie, a hurá nakupovat. Váš botník, místo pod postelí a další domácí zákoutí vám poděkují.

Už je to tady – prší, prší, jen se leje

Když už budete brouzdat po eshopu coolboty.cz, nepřehlédněte kategorie cestovní kufry a cestovní tašky. Budete ohromeni neskutečnou nabídkou těchto cestovních zavazadel, z nichž si vyberete, když už ne pro stávající dovolenkovou sezonu, tak určitě pro tu příští. Totéž platí pro deštníky – skládací manuální deštníky, skládací automatické deštníky, holové deštníky, luxusní deštníky či partnerské deštníky. Některý z nich vám v deštivém podzimu dozajista skvěle poslouží.

Takže, už víte, kam pro vše výše uvedené? Pro dámské boty, pánské boty, dětské boty, cestovní kufry a cestovní tašky a deštníky šup na coolboty.cz.