Rady a Tipy

Co o vás vypovídá styl oblékání

Oblékáte se podle aktuální nálady nebo podle toho, kam se právě chystáte? Víte, že oblečení o nás vypovídá víc, než si myslíme? Zajímejte se o svůj styl oblékání a poznejte podle něj, co vlastně chcete sdělit svému okolí a jak vás ostatní vnímají.

Čisté a voňavé oblečení

Všimněte si, že okolí vás mnohem lépe vnímá, když máte na sobě čisté a voňavé oblečení. Oblečení je totiž tím prvním, čeho si na vás ostatní všimnou. Pokud chcete udělat skvělý první dojem, zajímejte se o to, co vám sluší a dbejte na to, abyste byli vždy upravení. Čisté a voňavé oblečení je také známkou toho, že se chcete líbit a berete vzhled jako důležitou součást své osobnosti.

Příliš vyzývavé

Pokud máte rádi příliš vyzývavé oblečení, nejspíš nemáte problém se svým sebevědomím. Dejte si pozor na to, aby vaše oblečení nepůsobilo už na první pohled lacině. Zapamatujte si, že méně je někdy víc. Nemusíte kombinovat tričko s výstřihem a k tomu krátkou sukni. Odhalte klidně jen jednu část svého těla a raději se snažte oblékat rafinovaně.

Sportovní kousky

Sportovní oblečení nemusí nutně znamenat, že nemáte cit pro módu. Do této kategorie se může zařadit i pohodlné dámské a pánské spodní prádlo. Při výběru dámského prádla, stejně jako pánských trenýrek je totiž důležité, abyste se cítili komfortně. Bavlněné pánské spodní prádlo se pak hodí i právě na zmíněný sport. Do sportovní módy však patří také teplákovky, mikiny, ale třeba i rifle, tričko a tenisky.

Ležérní elegance

Dáváte-li přednost ležérní eleganci, nebojte se klasických střihů, kam patří například kostýmky nebo pouzdrové sukně. K nim, stejně jako k šatům zvolte pohodlné tričko, klidně i s moderním potiskem nebo nápisem. Zajímejte se o styl oblékání, který působí elegantním, ale zároveň i upraveným dojmem.

Mix různých stylů

Patříte k průkopníkům nových módních trendů nebo dáváte přednost ověřeným a konzervativnějším názorům? Nebojte se kombinovat i zdánlivě nekombinovatelné. Můžou to být šaty a sukně s teniskami, rifle s košilí a sakem a další. Vždy se však snažte o zvýraznění svých předností a zakrytí nedostatků.