Rady a Tipy

Proměna předsíně v pár krocích aneb jak na organizaci

Předsíň je místem, které má potenciál být organizovaným a funkčním prostorem, jenž vám usnadní přijímání hostů i denní rutinu. Jak můžete proměnit vaši předsíň, učinit ji více organizovanou a současně neutratit veškeré peníze? V dnešním článku vám ukážeme, jak na to.

Odstraňte nepotřebné

Prvním krokem k organizované předsíni je odstranění všeho, co už nepotřebujete. Projděte si boty, bundy, tašky a další věci a zvažte, co z toho stále používáte. Věci, které již nepotřebujete, můžete darovat, prodat nebo recyklovat. Tím uvolníte prostor pro věci, které skutečně potřebujete a snížíte každodenní nepořádek.

Myslete na dostatečný úložný prostor

Dobře zorganizovaný a funkční prostor potřebuje dostatečná úložiště. Můžete zvážit instalaci věšáků na bundy, regálů na boty, polic nebo komod, kam budete moci uskladnit své věci. Zajistěte, aby byly tyto úložné prvky praktické, přizpůsobitelné a aby vyhovovaly všem členům rodiny.

Nezapomeňte na koše a boxy

Pro organizaci drobných předmětů a drobností jsou úložné košíky a boxy nepostradatelné. Můžete si pořídit koše na klíče, rukavice a další předměty, které často používáte. Boxy mohou být skvělým způsobem, jak uchovávat sezónní věci, jako jsou šály a rukavice, které nepoužíváte po celý rok.

Vidíte se?

Zrcadlo v předsíni dodává prostoru nejen větší hloubku, ale je také praktické pro rychlé zkontrolování vašeho vzhledu před odchodem z domova. Volte zrcadlo na zeď, které se vejde do prostoru a bude ladit s celkovým designem předsíně.

Pravidelná údržba k nezaplacení

Jednou za čas proveďte rychlý úklid předsíně a dejte věci na svá místa. To vám pomůže udržet organizaci, pořádek a vše bude mít své pevné místo.

S těmito kroky můžete proměnit svou předsíň v organizovaný a přívětivý prostor, který vám usnadní každodenní život a přivítání hostů. Organizace vám také pomůže udržet nepořádek a stres na minimum, a to i během pondělního rána.