Pro ženy

Jaké nadčasové kousky mít v šatníku

Nadčasové kousky jsou základem každého šatníku. Jsou to kousky, které nikdy nevyjdou z módy a které můžete nosit roky bez toho, abyste se cítili provinile, že nejdete s módou a nesledujete módní trendy.

Zaměřeno na černé oblečení

Černá je univerzální barva, která se hodí k jakékoliv příležitosti. Černé kalhoty, černé šaty, černá sukně, černý top – to jsou všechno nadčasové kousky, které byste měli mít ve svém šatníku. Tyto černé svršky se vám budou skvěle kombinovat.

V hlavní roli džíny

Klasické džíny jsou další nadčasovou klasikou. Měly by být dobře padnoucí a v neutrální barvě, jako je černá, modrá nebo bílá. Zajímejte se o to, jaký styl lichotí vaší postavě.

Bílá klasika

Bílá košile je další univerzální kousek, který se hodí k jakékoliv příležitosti. Měla by být vyrobena z kvalitního materiálu a měla by dobře padnout. Nebojte se mít v šatníku košili s krátkým, ale i s dlouhým rukávem.

Elegance na první pohled

Klasický kabát je nezbytností pro chladné počasí. Měl by být vyroben z kvalitního materiálu a měl by mít neutrální barvu, jako je černá, hnědá nebo béžová. Skvěle se k němu hodí různě barevné šátky, kabelky nebo také ozdobný pásek.

Spodní prádlo a jeho důležitost

Víte, že dámské a pánské spodní prádlo podporuje správné držení vaší postavy a je tím prvním, co zajistí váš výsledný vzhled? Pořiďte si spodní prádlo, které vám padne a bude jako vaše druhá kůže. Je na vás, zda si vyberete klasické dámské kalhotky nebo dáte přednost bokovým, bezešvým nebo kalhotkám s vysokým střihem. U mužů vždy vedou bavlněné pánské trenýrky.

Kardigan by neměl chybět

Kardigan je skvělý způsob, jak se zahřát v chladném počasí. Měl by být vyroben z kvalitního materiálu a měl by mít neutrální barvu, jako je černá, hnědá nebo béžová. Je možné jej kombinovat s kalhoty, sukní i šaty.

Sukně a šaty

Každá žena by měla být v šatníku sukně i šaty. Sukně je elegantní a ženský kousek, který můžete nosit na různé příležitosti. Měla by být dobře padnoucí a vyrobená z kvalitního materiálu. Šaty můžete nosit na různé příležitosti a dají se kombinovat s mnoha dalšími kvalitními kousky, které máte v šatníku.

Při výběru oblečení se zaměřte na svůj osobní styl. Vybírejte kousky, které se vám líbí a které vám dobře padnou. S trochou úsilí tak můžete mít šatník, který je nadčasový a který vám bude sloužit roky.