BydleníPro ženy

Kde v Čechách se vyrábí kvalitní a léty prověřené matrace pro děti i dospělé?

Mít v postelích kvalitní rodiny by měli všichni bez ohledu na věk. I taková matrace do postýlky je důležitá, byť můžeme mít pocit, že díky nízké váze batolat nehraje velkou roli, z čeho je vyrobena. U nás se na výrobu matrací všeho druhu zaměřuje již více než 30 let společnost OSTAŠ CZ s.r.o. Používá jen certifikované materiály od ověřených firem a vyrobí i matraci na míru dle vašeho individuálního přání.

Výroba matrací i pro nejnáročnější

Čím dál poptávanější jsou matrace na míru, protože si kupujeme i necháváme vyrobit čím dál častěji postele atypických rozměrů. Výborným příkladem jsou vysocí lidé, nebo rodiny s dětmi, které spí společně i v počtu čtyřech nebo pěti osob na velké manželské posteli.

Firma OSTAŠ CZ s.r.o. vyrábí matrace na míru jakékoli délky a šířky. Možná je i výroba matrace s libovolnou výškou, a to u některých typů. V případě, že si objednáte matraci na míru, bude vám vyrobena a dodána do 10 – ti pracovních dní. Možná je i výroba matrace nepravidelných tvarů.

Stále oblíbenější pružinové matrace

Máte zkušenosti jen s matracemi z líné pěny? Za zkoušku rozhodně stojí i pružinové matrace, které jsou stále populárnější u nás i ve světě. Pokud máte vyšší věk a pamatujete si, jak se stávalo, že pružina praskla a mohla se dostat až přes vrstvu dalšího materiálu matrace a trčet ven, to se dnes již nestává.

Pružinové matrace rozdělujeme na matrace s pružinami BONELL a taštičkové matrace. Pružinová kostra BONELL má pružiny propojené spirálovou pružinou. Mají zpravidla střední a vyšší tvrdost. Když jsou vyrobeny z drátu o průměru 2,2 mm a vyšším, možnost prasknutí je minimální.

Podívejte se na dětské matrace, matrace pro dospělé i možnosti výroby atypických matrací. Jistě si vyberete a spokojeni budete s kvalitou i cenou.